رمانرمان عاشقانه

دانلود رمان انقضای عشق تو

در خدمت شما هستیم با رمان عاشقانه دیگری با نام ” دانلود رمان انقضای عشق تو ” امیدواریم مورد پسند قرار گیرد همراه رمان ایکس باشید

دانلود رمان انقضای عشق تو

قسمتی از رمان »

تن عرق کرده‌ و برهنه‌م رو نفس زنون از روی تن زنونش کنار کشیدم و بغلش روی تخت ولو شدم. لذت برده بودم؟ آره! اما حالا چه حسی داشتم؟ هیچی جز احساس خستگی! دلم یک دوش آب گرم می خواست و رفتنِ دختر برهنه ای که کنارم دراز کشیده بود.
همیشه همین بود! اولش احساسِ تنوع طلبی بهم غالب می شد و با یک دخترِ جدید به این اتاق کشیده می شدم تا هوسم رو سیراب کنم، اما آخرش از خودم به خاطر خوابیدن با دخترای هرزه ای که فکر می کنن با یه شب حال دادن می‌تونن مخمو بزنن

تا پول مفت خرجشون کنم و تهش با یه حرومزاده مثل خودشون رو هم بریزن و دورم بزنن، متنفر می شدم! من حالِ خودمو می کردم بعدش همه چی برای همیشه تموم می شد!نگاهش نمی کردم اما از گوشه ی چشمم دیدم که چرخید و سرش رو روی بازوم گذاشت. انگشتای لطیفش روی سینه ی برهنه‌م قرار گرفت و مشغول کشیدن خط های فرضی شد.
بی اراده بود وقتی گوشه ی لبم به نشونه ی پوزخندی نفرت انگیز کج شد. حتما الان ازم توقع محبت داشت و می خواست حرفای عاشقانه بزنم، اما اون نمی دونست باربد مهرزاد، جز خواهر دردونه‌ش به هیچ احدی محبت نمی کنه!


این رمان انلاین میباشد لذا جهت حمایت از نویسنده و مشاهده وارد کانال تلگرامی آن شوید:

مشاهده رمان انقضای عشق تو


رمان های مشابه »

دزد بوسه

غرقاب

روشنایی قلبم

معجزه دریا

در میروم به شهر قشنگ الاغ ها

اگر نویسنده ماهری هستی و علاقمندی رمانت رو در سایت ما درج کنی میتونی از اینجا اقدام کنی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا