رمانرمان عاشقانه

دانلود رمان اولین ایستگاه زندگی

در این وقت شب از وبسایت رمان ایکس در خدمت شما هستیم با رمان عاشقانه دانلود رمان اولین ایستگاه زندگی ” امیدواریم دیگر رمان های منتشر شده در سایت لذت ببرید همراه ما باشید.

دانلود رمان اولین ایستگاه زندگی

خلاصه رمان :
ترلان که دختر خدمتکار خونه ی پدری کامرانه با دوز و‌ کلک مامانش زن کامران میشه. ترلان معصوم که دلداده شخص دیگه ای بوده تو این ازدواج اجباری شبانه روز مورد آزار و اذیت….

قسمتی از رمان »

با بلند شدن صدای تلویزیون به ناچار چشم هایم را باز می کنم. می دانم که وقت بیدار شدن است و این صدای بلند، نشانه ای برای اعتراض! تمام این ده سال گذشته عادت کرده ام به این اعتراض های غیر مستقیم که با تمام زندگیم عجین شده اند. لحاف را کناری می اندازم و روبدوشامبرم را می پوشم و بندش را دور کمرم محکم می کنم. از اتاق بیرون می روم و بعد از زدن آبی به صورتم، به سمتش می روم و بوسه ای روی گونه اش می گذارم.
-صبح بخیر.
-صبح بخیر خوش خواب. تا صدای تلویزیون بلند نشه بیدار نمی شی نه؟
-بیدار بودم. یکم بدنم احساس کوفتگی می کرد.
-دیروز از خودت خیلی کار کشیدی.
-اوهوم.
دستم را بلند می کنم و مربای آلبالو را از مقابلش بر می دارم. از اینکه گاهی میان تمام مشغله های زندگیمان برایم صبحانه درست می کند، از ته دل ممنونش هستم. اما خودش هم می داند تمام این ممنون بودن ها هم نمی تواند شکاف های زندگیمان را پر کند و جای خالی بعضی چیزها حس نشود. همین که لقمه را در دهنم می گذارم چیزی ته معده ام تکان می خورد وعق می زنم.


این رمان آنلاین میباشد لذا جهت حمایت از نویسنده و مشاهده

رمان فوق از کانال وی استفاده کنید

مشاهده رمان


رمان های پیشنهادی »

راز قتل

گناه من سادگی بود

کوراب

گرداب

میوه ممنوعه

کانال تلگرامی ما عضویت در کانال تلگرامی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا